Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Walizka kabinowa do linii lotniczej Ryanair - 55 x 40 x 20

( ilość produktów: 51 )
( ilość produktów: 51 )

Dozwolone wymiary bagażu w tanich liniach lotniczych są ściśle określone, dlatego warto upewnić się, że walizka kabinowa mieści się w tych limitach. W naszym sklepie znajdziesz walizki, które bez trudu zmieszczą się w luku bagażowym i spełnią wymogi, które ustanowił przewoźnik Ryanair.

Walizka, spełniająca wymiary bagażu podręcznego

Pasażerowie tanich linii lotniczych Ryanair mają prawo w ramach biletu zabrać ze sobą osobistą torbę o maksymalnych wymiarach 40 x 20 x 25 cm. Zapakowanie wszystkich niezbędnych na podróż rzeczy może wymagać wykupienia także pierwszeństwa wejścia na pokład, w skład którego wchodzi dodatkowy bagaż podręczny. Na pokład samolotu można wtedy zabrać również walizkę podróżną, której wymiary nie przekraczają 55 x 40 x 20 cm. 

Jeśli chodzi o wymiary bagażu podręcznego, nie warto ryzykować, ponieważ podczas wejścia na pokład samolotu może się okazać, że musimy do ceny biletu znacznie dopłacić. Dlatego najbezpieczniej jest od razu kupić walizkę o odpowiednich maksymalnych wymiarach.

Czym powinien cechować się bagaż podręczny do linii Ryanair?

Nie w każdą podróż zabieramy bagaż rejestrowany. Na krótsze wyjazdy wystarczy mała, ale pojemna walizka. Bez względu na to, czy wybieramy się w podróż służbową, czy na wakacje, warto upewnić się, że wyjazd nie rozpocznie się od nieprzyjemnej niespodzianki podczas wchodzenia na pokład samolotu.

W nasze walizki można spakować wszystko, co będzie potrzebne na parę dni wyjazdu bez obawy o konieczność wniesienia dodatkowej opłaty podczas wejścia na pokład.

Aby zapewnić udane wczasy czy delegację, mała torba czy walizka powinna nie tylko posiadać określone wymiary, ale też być trwała i lekka. Warto też zmieścić w swoich kryteriach estetykę. Co więcej, niepowtarzalny design sprawi, że walizkę z łatwością rozpoznamy na lotnisku i na pewno nie pomylimy bagażu z inną identyczną czarną walizką.

Twarde i miękkie walizki kabinowe Ryanair

Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić naszym Klientom podróż. Dlatego w naszej bogatej ofercie znajdują się walizki na bagaż podręczny dla całej rodziny i w każdym stylu.

Posiadamy zarówno walizki twarde, które uniemożliwiają przypadkowe zgniecenie zawartości, jak i eleganckie, lekkie walizki miękkie w pełnej gamie kolorystycznej.

Walizki na bagaż podręczny - najciekawsze funkcje

Przewoźnik określa nie tylko maksymalne wymiary bagażu podręcznego, ale i jego wagę. Walizka kabinowa Ryanair nie może przekroczyć 10 kg. Dlatego tak ważne jest, by walizki kabinowe były lekkie, a jednocześnie trwałe. Nasze walizki wykonujemy z wysokiej jakości poliestru, polipropylenu oraz TSA.

Bagaż podręczny powinien być przede wszystkim praktyczny, dlatego pragniemy ułatwić naszym Klientom pakowanie. W tym celu proponujemy szereg innowacyjnych rozwiązań, organizujących zawartość, jak osobne komory z pasami mocującymi czy poręczne przekładki z kieszonką. Taki system zadba też o bezpieczeństwo delikatnych przedmiotów.

Standardem w naszym sklepie są walizki na kółkach. Dzięki czterem solidnym kółkom z łatwością możemy poruszać się z walizką po lotnisku.

Dodatkową funkcjonalnością jest też zamontowany w walizce szyfrowany zamek, który zabezpieczy drogocenną zawartość przed kradzieżą. 

pixel