Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa
Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa
Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa
Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa
Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa
Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa
Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa
Nowość

Walizka Samsonite Attrix 75cm brązowa

  • Lekka, twarda i bardzo wytrzymała walizka o pojemności 96l.
Wielkość
1 949,00 zł
/ szt.
Kup teraz i zapłać za 30 dniPayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Produkt na zamówienie - <a href="tel:+48 50 50 50 164" target="_self" title="+48 50 50 50 164"> skontaktuj się z nami</a>
Produkt na zamówienie - skontaktuj się z nami
30 dni na darmowy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Nowa walizek od Samsonite -Attrix. Ta kolekcja zapewnia niezwykłą wytrzymałość, lekkość i odporność na wstrząsy, dzięki innowacyjnemu materiałowi Roxkin, z którego wykonane są obudowy. Walizki są dostępne w szerokiej gamie pięknych odcieni, od stylowego szarobrązowego po żywą czerwień. Wyrusz w podróż w dobrym stylu z tą linią wyprodukowaną w Europie, stworzoną, aby pokonywać kolejne odległości.
Informacje o produkcie
Kod produktu
146119-1304
Seria
Kolor
Brązowy
Materiał
Roxkin
Waga
2,7 kg
Wymiary Więcej

Podane wymiary uwzględniają wystające elementy jak rączki i kółka. Wymiary podane są w kolejności szerokość x wysokość x głębokość cm.

52 x 75 x 30 cm
Pojemność
96 l
Zamek szyfrowyWięcej

System TSA

To rodzaj zamkska ze specjalnym szyfrowanym i opatentowanym, zamknięciem. Została dopuszczona do użytku powszechnego w zakresie bezpieczeństwa w transporcie przez Amerykańską Agencję Rządową - North American Transport Security. Jest to bardzo istotne podczas podróży do USA i Wielkiej Brytanii. Kłódka posiada zabezpieczenie w podwójnym znaczeniu, gdyż oprócz zamknięcia szyfrowego, uniwersalny klucz do jej otwarcia posiadają służby celne. W przypadku kontroli bagażu, kłódka może być otwarta i zamknięta przez celnika. W przypadku używania kłódek bez certyfikatu, podczas kontroli bardzo częstą sytuacją jest siłowe uszkadzanie suwaka lub pokrycia torby w celu szybkiego dostępu do bagażu przez służby celne. Kombinacja szyfrowania wybierana jest przez właściciela kłódki.

Tak
Trzycyfrowy zamek szyfrowy
Cechy
4 podwójne kółka
podwójny stelaż
Wnętrze
komora dolna i górna z pasami mocującymi
komora dolna i górna z przegrodą na suwak
Gwarancja
10 lat
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel