Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dlaczego warto używać plecaków na kółkach?

2018-06-07
Dlaczego warto używać plecaków na kółkach?

Torby, plecaki i walizki – to właśnie one pomagają nam w małych i dużych podróżach i ciężko byłoby sobie wyobrazić życie bez tego typu bagażu. Niestety czasami muszą być wypakowane po brzegi, co po pewnym czasie może stać się odczuwalne, a co za tym idzie uciążliwe dla użytkowników. Na całe szczęście producenci takiego sprzętu, innowacyjni w swojej pomysłowości, nieustannie aktualizują oferty o torby i plecaki na kółkach, które czynią codzienne życie łatwiejszym.

Nowy wymiar podróżowania!


Wyposażanie walizek w koła to bardzo popularna praktyka od wielu lat. Jednak plecaki na kółkach to stosunkowo świeży pomysł. W tym wypadku na uwagę zasługuje firma Samsonite, która jakiś czas temu zrewolucjonizowała rynek, wprowadzając do swojej oferty właśnie taką innowację. Plecak Samsonite, który został wyposażony w dodatkowe kółka to rozwiązanie, które bardzo szybko znalazło rzesze fanów. Sami użytkownicy oprócz wygody i funkcjonalności, dostrzegają w produktach dużą wytrzymałość, która to z kolei związana jest z najlepszej klasy materiałami wykorzystywanymi do produkcji toreb i plecaków Samsonite. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku cięższych ładunków i dłuższych podróży. Dworce, lotniska, hotele, czy nawet miejskie uliczki to doskonały grunt do tego, aby nasz bagaż jechał sobie po ziemi, a nie obciążał mięśni i kręgosłupa. Plecaki na kółkach są wyposażone w łatwe do złożenia rączki i uchwyty, dlatego wszędzie tam, gdzie teren robi się wyboisty, plecak może bardzo szybko wrócić na ramiona.


Odciąż swoje dziecko, nie obciążając przy tym siebie


Warto zaznaczyć, że istnieją także plecaki dla dzieci wyposażone w dodatkowe kółka. W ostatnim czasie toczy się dosyć głośna debata na temat ilości książek, jakie młodzież szkolna musi nosić w plecakach każdego dnia. Póki jej losy nie zostaną rozstrzygnięte, warto wyposażyć nasze dzieci w plecaki na kółkach. Taka zmiana będzie korzystna nie tylko ze względu na wygodę, ale także zdrowie. Zbytnie obciążanie kręgosłupa w młodym wieku z pewnością nie prowadzi do niczego dobrego, dlatego warto ciągnąć plecak po ziemi zawsze wtedy, gdy tylko jest to możliwe. To także doskonała alternatywa dla najmłodszych, którzy najzwyczajniej w świecie nie mają jeszcze tyle siły, aby samodzielnie nosić plecak i najczęściej tę czynność wykonują za nich rodzice. Wyposażając dziecko w plecak na kółkach, można już od wczesnych lat uczyć je samodzielności, co z pewnością zaprocentuje w kolejnych latach. Każdy plecak Samsonite dla dzieci został wzbogacony o bajkowe wzory z ulubionymi bohaterami, dlatego z pewnością znajdzie uznanie wśród zainteresowanych.

Podsumowując, plecaki na kółkach to szereg zalet zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Niezależnie od wieku, warto dbać o kręgosłup, który nawet silny i zdrowy może odczuwać skutki nadmiernego obciążania. Dodatkowo plecaki Samsonite, są najzwyczajniej w świecie wygodne, dlatego powinny podbić serce każdego użytkownika. Jakby tego było mało, plecaki dla dzieci to również połączenie bardzo ciekawych wzorów i grafik, które z pewnością zachęcą najmłodszych do samodzielnego noszenia plecaka, co z kolei znacznie odciąży rodziców

pixel